Thursday, May 29, 2008

Locuri de munca

Oferta colaborare pentru studenti (baieti) - promoter - part time

Descrierea postului:

- Promovarea imaginii firmei, a ofertei si serviciilor (zona de
electronice)
- Prezentarea si vanzarea produselor
- Desfasurarea de actiuni promotionale in magazine

Cerinte:

- Bune abilitati de comunicare si prezentare
- Punctualitate, seriozitate, responsabilitate, prezenta placuta
- Abilitatea de a intelege si de a prezenta aspecte comerciale si
tehnice
- Atitudine proactiva, persoana dinamica, cu spirit de echipa
- Orientare spre rezultate, spre clienti

Ii asteptam pe cei interesaĆ¾i sa trimita un CV si o fotografie la
adresa de mail recrutare_smp@ yahoo.com, urmand sa fie contactaĆ¾i
pentru detalii suplimentare.

Cariere la Gremlin Com

Suntem interesati in tineri electronisti (elevi, studenti, someri), al caror hobby sunt calculatoarele in ideea de a lucra cu noi in sistem McDonald - 2- 3 ore/zi, societatea noastra eliberand si certificat de calificare si, atunci cand e cazul, platind contravaloarea serviciilor.

Gremlin Com anunta lansarea site-ului oficial www.gremlincom.ro

ANUNT NETBYTE TELECOM
- Angajam pentru distributie pliante - zona Drumul Taberei ( Bucuresti, S6 )
- program mediu de lucru 4h/zi, flexibil
- contact office@netbyte.ro
- cei interesati sunt rugati sa trimita o scurta prezentare la adresa de email mentionata care sa contina nume varsta, adresa, timp disponibil zilnic si un numar de telefon
- candidatii alesi vor fi contactati telefonic